Yaşam

Geleceğin sanatçıları Osmangazi’de yetişiyor

Osmangazi Belediyesi Bilgi Evlerinde düzenlenen kursları başarıyla tamamlayan öğrenciler, sergiledikleri performansla büyük beğeni topladı.

Osmangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösteren bilgi merkezlerinde düzenlenen flüt, gitar ve drama kurslarına katılan 120 öğrenci yılsonu gösterisi yaptı. Uludağ Üniversitesi Fethiye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen yıl sonu gösterisinde kendilerini izleyen 500 kişinin önünde sahne alan öğrenciler, kurslarda öğrendikleriyle hünerlerini sergilediler.

Osmangazi Belediyesi tarafından ilçede 5 farklı noktada açılan kurslarda 78 kişiye gitar, 26 drama ve 16 sazlık kursu verildi. Süreyi başarıyla tamamlayan öğrenciler teker teker sahneye çıkarak performanslarını sergilediler. Kursiyerlerin sahne performansları izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı ve uzun süre alkış aldı. Osmangazi Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Tamer Balaban, dönem boyunca kurslara katılan öğrencilere ve çocuklarını cesaretlendiren velilere teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu